Modrá hvězda

  Naší nejúspěšnější závodnicí byla Naďa Tylová, která kromě 1. místa a titulu Mistryně Evropy v disciplině MONK (s Dvořákovou) získala 2. místo v disciplině Paralel a 3. místo ve Sjíždění spolu s juniorkou Eliškou Vilímovou a 2 závodnicemi z Liberce (Dvořáková, Hulínská). 2 medaile, bronzové, získali Jakub Němeček a Ondra Černý v disciplinách MONK a sjíždění (ve sjíždění jim sekundoval junior Martin Šmejkal a liberecký Ondra Kašpar). Němeček získal ještě v individuálním závodě Mkurz 3. místo. Stejné umístění získal Ondřej Černý v disciplině Tyče.

  Kromě již zmíněných umístění na 3. místě ve sjíždění v seniorské kategorii Elišky Vilímové a Martina Šmejkala, získali oba tituly juniorský Mistr Evropy v individuálních disciplinách. Eliška Vilímová v disciplině Mkurz a Martin Šmejkal v disciplině Tyče.Eliška Šimůnková - nejúspěšnejší juniorka

  Mezi juniory byla absolutně nejúspěšnější (a tak také byla na MEJ vyhlášena) naše nejmladší závodnice Eliška Šimůnková. Získala 1. místo a titul juniorská Mistryně Evropy v disciplině Tyče, 2. místo v disciplině Hvězda a 4. místo v disciplině Mkurz. K vyhlášení Nejúspěšnější juniorské závodnice MEJ dostala i krásný pohár.

 

2013-01-29 12:12:47