Modrá hvězda

Pokud se povede vstup do starší kategorie tak jak Tomášovi Pilnému, tak je to pro ná příjemné. Po přechodu mezi kategorii D (přechod z povinně malé 50cm ploutve) na velkou je problém a tak při prvních závodech „novopečení“ déčkaři používají na delších tratích ještě malé „ečkové“ ploutve. Stejně tak i Tomáš. Přesto porazil, až na 1, všechny i starší v kategorii D a na 400 PP obsadil 2. místo. I v dalších disciplínách se vešel „na bednu“ – na 50 a 200 PP a 100 BF získal 3. místo. Ostatní závodníci přecho tak výborně neabsolvovali, ale 4. místo Lindy Bočkové na 50 m PP a 6. místo na 400 m PP jsou velice pěkná umístění.

Jiné to měl Šimon Vyskočil. Konečně mu odešel do vyšší kategorie Tomáš a tak jsme byli zvědaví jak se s tím „popasuje“. A výborně, v disciplínách 50 a 100 PP obsadil druhá místa a v disciplině 200 BF skončil 4. Velice dobře plavali i noví „ečkaři“ (Šimon Heinige, Nela Dušková, Karolina Pacáková), nezačínali jako začátečníci na konci startovního pole, ale byli vidět na výsledkové listině i v první polovině.

Protože jsme měli částeně obsazenou i kategorii C, dostali jsme sem podle celkově získaných bodů, již na 4 místo (za Liberec, Most a Pulec Praha).

2016-10-17 19:43:01