Modrá hvězda

v disciplíně Mkurz zvítězil v mužích Martin Šmejkal, který se dělil o vítězství s Jakubem Valníčkem, třetí místo obsadil ještě junior Lukáš Pilný. V ženách po vítězné juniorce Báře Svobodové a Zuzaně Dvořákové obsadila třetí místo Lucie Kopecká. V juniorech jsme obsadili téměř všechny pódiové pozice – zvítězil Lukáš Pilný, před svým mladším bratrem Tomášem, který obsadil 2. místo a 3. místo obsadil nejmladší účastník Šimon Vyskočil. V juniorkách zvítězila, stejně jako v ženách Bára Svobodová, před Lucií Kopeckou a Karolinou Tajovskou. 

Ve druhé disciplíně MČR OP v EONKu jsme opět vítězili: v mužích vyhrál Martin Šmejkal před klubovým kolegou juniorem Lukášem Pilným. Na třetím místě se společně umístili oba Jiří Petržílkové. V ženách zvítězila Lucie Žížalová, před Lucií Kopeckou. Na třetím místě se umístily 4 závodnice, mezi nimiž byla i Radka Rutsch. V juniorech se závodů zúčastnil jen Lukáš Pilný, v juniorkách zvítězila Lucie Kopecká, Karolina Tajovská obsadila 3. místo. 

Jako každý rok se konal i závod dvojic „Memoriál Jakuba Kalouska“. Protože složení dvojic je losováno, mnohdy je předurčeno jak vítězství, pokud se k sobě nalosují zkušení závodníci, tak i ne zrovna nejlepší výsledek v případě nalosování nerovného partnerství. V závodě zvítězila dvojice Svobodová, Janoušková před Petržilkou st. S Dvořákovou a 2 dvojice obsadily 3. místo, ve složení 2 juiniorů Šimona Macháta s Dominikou Benešovou a dvojice juniorky Lucie Kopecké s veteránem orientačního potápění Michalem Petránkem. Dalších 9 dvojic bylo neúspěšných.

 

 

 

2020-09-12 06:13:10