Nav view search

Navigation

Výsledky závodů

FINÁLE LIGY MLÁDEŽE – Liberec 2019 – vynikající 2. místo!!!

 

Obrovská gratulace nejen všem účastníkům finále, ale i těm, kteří nám dopomohli k účasti ve finále. Do finále ligy se probojuje vždy 6 družstev (3 z Čech a 3 z Moravy) mládeže do 15 let.
Doposud se nám podařilo dostat se do finále jen 2x. Poprvé v roce 2017 jsme skončili 6, a vloni 5. Ve finále startují v kategorii E (do 11 let) a v kategorii D (12 a 13 let) vždy 3 hoši a 3 dívky, v nejstarší kategorii C (14 a 15 let) startují vždy jen 2 dívky a 2 hoši, celkem tedy 16 závodníků.
 
A protože je to kolektivní závod, dobré umístění může očekávat  jen družstvo, které plně obsadí všechny kategorie.   A pokud naši nejlepší závodníci  – Tomáš Pilný v kat.  C , Nela Dušková  v kat.  D a Vasil Ploc v kat. E – se umístí na prvních místech téměř ve všech závodech své kategorie, úspěch celého družstva je tady. Výborně bodovali i další závodníci, kteří těm nejlepším výborně sekundovali (bratři Jarolímové, Šikýřová, Orlovová, Laníková, Pecina, Kohout, Bejda, Jelínková, Wawroszová, Bočková, Pacáková a Machát) Poděkování tedy patří všem závodníkům, kteří se finále zúčastnili a získali tak potřebné body, zvláště za hrdinský čin patří nováčkům, kteří nezalekli a na poslední chvíli zaskočili za nemocné kamarády. Bez jejich získaných bodů by na nás zbyla tak jen „bramborová“.
 
Je třeba však poděkovat i těm, kteří se zúčastnili všech 4 jednotlivých kol (Jiřičná Sára, Fischer David), i těm, kteří se nemohli finále zúčastnit, protože na finále je účast omezená, a vlastně všem, kteří se zúčastnili byť jen 3 či 2 kol a pomohli  nám se dostat do finále.
Ještě jednou gratulujeme a věříme v plnou účast na jednotlivých kolech ČLM v roce 2020.