Nav view search

Navigation

Výsledky závodů

Mistrovství České republiky Liberec, 1. – 3. 6. 2018

 

Vrcholem sezóny bylo Mistrovství ČR, kterého se naši plavci pravidelně účastní. Již tradičně obsazují naši závodníci přední příčky, přivážejí medaile a tituly mistrů republiky.

 

MH MCR 2018Letos se mistrovství konalo 1.-3.6. v Liberci. Náš klub reprezentovalo 18 dětí. 

Startovaly v šestnácti různých disciplínách v kategoriích C, D a E. Získaly celkem 12 medailí v individuálních disciplínách (Pilný, Vyskočil, Cimburek, Chlupáč). Pyšní se jedním titulem mistra republiky, šesti druhými a šesti třetími místy. Dalších 18 startů přineslo našim závodníkům umístění do pátého místa. O vyrovnanosti našeho týmu hovoří čtyři medaile ve štafetách. 

(4x100 m PP kat. D zvítězili jak dívky, tak i hoši, stejně tak i mix štafeta 4x50 PP D-E – 2 dívky, 2 hoši.)