Nav view search

Navigation

Výsledky závodů

ME orientační potápění - Estonsko 2021

Dvojnásobný Mistr Evropy Martin Šmejkal získal 4 medaile na ME a juniorka Lucka Kopecká bronzovou medaili na  MEJ v orientačním potápění – Estonsko 2021.

Celý článek

2. kolo Mistrovství ČR v orientaci – Liberec 7.–8. srpna 2021

Do programu MČR OP v Liberci byla zařazena disciplína EONK. Je to ryze orientační disciplína, při které si závodník zaměřuje jak kurzy, tak i vzdálenosti ihned po zanoření na startu, při kterém obdrží mapu s jednotlivými body skrytými pod hladinou.

Celý článek

Tomáš Pilný získal bronzovou medaili na 200 m PP na Mistrovství světa juniorů v plavání s ploutvemi 2021 v Itálii

Spolu s Tomášem se MS juniorů v Itálii účastnila i Nela Dušková. Vrcholná soutěž v plavání s ploutvemi se konala opět po dvou letech. Je obdivuhodné, že se oba sportovci dovedli udržet při individuální přípravě v dobré fyzické kondici, a na vrcholnou úroveň jim musela stačit soustředění těsně před MS.

Celý článek

Tomáš Pilný, člen rekordní štafety 4x200 m – čas 5:53,99 - 2020

Čas 5:53,99 je novým českým rekordem na 4x200 m PP nejen juniorským, ale i v kategorii dospělých.

Celý článek

1. kolo otevřeného Evropského poháru a Mistrovství ČR v orientačním potápění – Jesenická přehrada 12.–13.6.2021

Na Jesenické přehradě se konalo MČR OP, které mělo být součástí evropského poháru. Z důvodů covid pandemie se závodů zúčastnilo ze zahraničních účastníků pouze družstvo z Německa, Dellitz.

Celý článek

2. kolo ČLM v Táboře jsme vyhráli!!! - 2020

V sobotu 26. září se od ledna konaly první bazénové závody mládeže. Závodů se zúčastnilo méně závodníků, než bývá obvyklé při jednotlivých kolech ČLM.

Celý článek

Opět začínáme trénovat na bazénech!

Pro nové zájemce o plavání s ploutvemi:

Celý článek

Mistrovství ČR v orientaci – 1. kolo – Jesenice 2020

První závody, které se po karanténě Covid-19 uskutečnily, bylo Mistrovství ČR v orientačním potápění na Jesenické přehradě.